Kreatywne Wakacje w Bibliotece w Komorznie

Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Wołczynie, Filia w Komorznie, serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na Kreatywne Wakacje w Bibliotece! Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo ciekawych i różnorodnych atrakcji, które umilą letni czas i pozwolą Wam spędzić go w sposób twórczy i aktywny.

Nasze propozycje:

• Gry planszowe i puzzle Przyjdź i zagraj w swoje ulubione gry planszowe lub spróbuj ułożyć skomplikowane puzzle. Doskonała zabawa gwarantowana!
  • Warsztaty z rękodziełem Ucz się nowych technik i twórz własnoręcznie piękne ozdoby. Kreatywność nie zna granic!
  • Książkowy zawrót głowy Odkryj fascynujący świat książek. Wybierz coś dla siebie z naszej bogatej oferty i daj się porwać lekturze.
  • Przygody z historią Poznaj ciekawostki historyczne i odkrywaj tajemnice przeszłości z Komorzna. Ciekawe opowieści czekają na każdego młodego odkrywcę.
  • Bezpieczne wakacje Naucz się, jak bezpiecznie spędzać czas podczas wakacji. Porady i wskazówki dotyczące bezpieczeństwa na wakacjach.
  • Konkursy, rebusy, krzyżówki Weź udział w konkursach, rozwiązuj rebusy i krzyżówki. Sprawdź swoje umiejętności i zdobądź ciekawe nagrody.
  • Zajęcia plastyczne Maluj, rysuj i baw się kolorami! Twórz własne dzieła sztuki i rozwijaj swoje talenty plastyczne.

Zapewniamy, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dołącz do nas i spędź wakacje pełne wrażeń i kreatywnej zabawy!