Kroniki Klubu z Komorzna z lat 60-tych

Z wielką radością i wdzięcznością informujemy, że nasza biblioteka w Komorznie, Miasto i Gmina Wołczyn, otrzymała niezwykle cenny dar od Pani Danuty Koniecznej. Jest to zbiór Kronik Klubu z Komorzna, obejmujący lata od 1966 do 1977.

Kroniki, prowadzone przez opiekunkę klubu, Panią Janinę Kujawę (mamę Pani Danuty Koniecznej), są nie tylko skarbem historycznym, ale także świadectwem życia społeczności lokalnej w tamtym okresie. Dokumentują one ważne wydarzenia, codzienne życie i zmiany w naszej małej społeczności.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców, zarówno młodszych, jak i starszych, do odwiedzenia naszej biblioteki i zanurzenia się w przeszłości naszego miasta i gminy. Kroniki, ze swoimi szczegółowymi zapisami, są fascynującą podróżą w czasie i oferują wyjątkowy wgląd w to, co działo się w naszej społeczności.

Jeszcze raz pragniemy podziękować Pani Danucie Koniecznej za jej hojność i zaangażowanie w zachowanie lokalnej historii. Dzięki jej darowiźnie nasza biblioteka stała się bogatsza o bezcenne źródło wiedzy i inspiracji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tymi wyjątkowymi dokumentami!