Podziękowania za Narodowe Czytanie „Kordiana” w Komorznie

Dziękujemy z całego serca każdemu, kto uczestniczył w Narodowym Czytaniu „Kordiana” Juliusza Słowackiego, które odbyło się w Komorznie. Wasza obecność i zaangażowanie uczyniły to wydarzenie wyjątkowym świętem polskiej literatury.

Szczególne słowa wdzięczności kierujemy do naszych nieocenionych wolontariuszy, członków Koła Gospodyń Wiejskich w Komorznie, Pani Dyrektor oraz nauczycieli Szkoły Podstawowej w Komorznie, firmy Lesaffre Polska S.A Wołczyn, firmy Dries s.c., kwiaciarni StyLove, Strażaków z OSP Komorzno, Pana Sołtysa oraz Pani Dyrektor Wołczyńskiego Ośrodka Kultury. Dzięki Wam to wydarzenie mogło się odbyć na najwyższym poziomie.

Podziękowania należą się również właścicielom pałacu i osobom dbającym o okoliczne tereny, które umożliwiły nam skorzystanie z przepięknego parku w kolejnym tygodniu, gdy pogoda będzie dużo lepsza!

Ogromne uznanie dla Karoliny Dziekan, która swoimi profesjonalnymi zdjęciami sprawi, że wspomnienia z tego dnia będą z nami zawsze.

Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez naszą bibliotekę!