Relaks z dźwiękiem i książką w Komorznie

Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna im. Jakuba Kani w Wołczynie, Filia Komorzno serdecznie zaprasza na wyjątkowe wydarzenie: Relaks z dźwiękiem i książką.

📅 Data: 14 czerwca (piątek)
🕕 Godzina: 18:00
📍 Miejsce: Świetlica wiejska w Komorznie

Co nas czeka?

Spędź miły wieczór przy dźwiękach mis tybetańskich, które przeniosą Cię w świat głębokiego relaksu i spokoju. W ramach akcji „Polecam – bierz w ciemno” będzie możliwość wybrania książki polecanej przez innych czytelników, aby móc już w domu cieszyć się dobrą lekturą.

Dodatkowe atrakcje:

• Kawa i herbata dostępne podczas całego spotkania.
  • Pyszne drożdżowe wypieki przygotowane specjalnie na tę okazję przez jedną z mieszkanek Komorzna.

Przygotuj się na relaks:

• Weź ze sobą wygodny strój, matę, koc i poduszkę, ponieważ relaksacja dźwiękami odbywa się w pozycji leżącej.

Podsumowanie poprzedniego spotkania:

Za nami kolejne spotkanie w ramach projektu „Do zaczytania jeden krok”. Tym razem spotkaliśmy się w świetlicy wiejskiej w Komorznie, gdzie mogliśmy zrelaksować się po całym tygodniu pracy przy rewelacyjnych dźwiękach instrumentów imitujących odgłosy natury. Podczas spotkania można było w ramach akcji „Polecam – bierz w ciemno” wybrać książkę polecaną przez innych czytelników, aby móc w domu relaksować się przy dobrej lekturze. Książki, które nie znalazły swoich nowych czytelników, czekają na nich w Bibliotece Publicznej w Komorznie.

Specjalne podziękowania:

Serdecznie dziękujemy Bibliotece Publicznej w Komorznie za przygotowanie tego wydarzenia. Środki na realizację zadania pozyskano z konkursu społecznego zorganizowanego przez Lesaffre Polska S.A.

Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w naszym relaksacyjnym wieczorze!